Kolejne wielkie zwycięstwo !
Dodane przez Redakcja dnia Grudzień 08 2010 20:45:18
Witajcie kibice ! Jak tam wasze nastroje ? ;) Chyba nie najgorzej, zważywszy na wynik dzisiejszego spotkania Skry Bełchatów z VfB Friedrichshafen. Tak jest ! W łódzkiej Atlas Arenie bełchatowianie zdobywaj± pełny zestaw punktów.

Rozszerzona zawarto¶ć newsa
Witajcie kibice ! Jak tam wasze nastroje ? ;) Cyba nie najgorzej, zważywszy na wynik dzisiejszego spotkania Skry Bełchatów z VfB Friedrichshafen. Tak jest ! W łódzkiej Atlas Arenie bełchatowianie zdobywaj± pełny zestaw punktów.Tak musiało być ! A może nie ? Zdania na temat wyniku dzisiejszego spotkania były podzielone. Jedni twierdzili, że niemiecki zespół jest faworytem dzisiejszego meczu. Inni, że to nasi mistrzowie będ± ¶więtować zwycięstwo.
Jaki¶ czas temu podopieczni Jacka Nawrockiego mierzyli się ze zdecydowanymi faworytami tegorocznej edycji LM - Trentino. Pewne zwycięstwo naszych dzielnych zawodników pokrzepiło serca kibiców, którzy mimo daty spotkania, przybyli tłumnie na dzisiejszy mecz. Pełna hala zrobiła to, co do niej należało! Prócz ¶wietnej zabawy, dodała bełchatowianom skrzydeł, które zapewniły pierwsze, mocne miejsce w grupie 'D'. Teraz, gdy emocje już opadły możemy odpocz±ć. Niestety, nie dotyczy to zawodników. Już w najbliższy weekend odbędzie się mecz rewanżowy.

PGE Skra Bełchatów - VfB Friedrichshafen 3:0
(25:22, 25:21, 25:21)

*** Jak to się mówi: "Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni !". Tak więc wracam do was, moi drodzy koledzy i koleżanki - kibice ! Zapraszam codziennie na stronkę, bo nie wiadomo, co was tu zaskoczy ! ;) Pisałem dla was ja, Bartek ! ;] Szukujcie się na więcej!


Co s±dzicie o dzisiejszym meczu ? Czekam na wasze komentarze !