Mamy pomysl na przeniesienie serwisu, jest szansa ze wszystko zostanie bez zmian, w ciągu kilku najbliszych dni moga pojawic sie przerwy techniczne, caly czas dzialamy.

7 Mistrzostwo Polski !!
PGE Skra Bełchatów zdobyła mistrzostwo Polski. W finale play-off PlusLigi zespół ten pokonał ZAKSE Kędzierzyn-KoĽle 3-1. W czwartym meczu zespół trenera Jacka Nawrockiego wygrał 3:0 (25:21, 25:20, 25:20). MVP meczu Stephane Antiga.

Losy pierwszej partii rozstrzygnęły się w końcówce. Mocnymi zagrywkami popisywał się Mariusz Wlazły. Wcze¶niej przewagę miała ZAKSA. Zespół ten jednak nie miał ataku. Na pocz±tku drugiej partii Jakuba Jarosza zmienił Dominik Witczak. Druga partia została również pewnie wygrana przez obrońców tytułu.

W trzecim secie bełchatowianie prowadziłi 16:12. ZAKSA jeszcze walczyła, ale obrońcy tytułu byli lepsi. - Na pewno był to najtrudniejszy finał w jakich uczestniczyłem. ZAKSA dzi¶ i we wcze¶niejszych meczach postawiła trudne warunki - powiedział ¶rodkowy PGE Skry Marcin Możdżonek. PGE Skra po raz siódmy zdobyła mistrzostwo kraju.