Strona Główna · Forum · Linki · Podziękowania
O Michale
Sylwetka
Wywiady
Artykuły
Autograf
Pozdrowienia
Galeria
Reprezentacja
Klub
Prywatne
Z kibicami
Inne
Multimedia
Tapety
Avatary
Filmiki
Muzyka
Przyjaciele
Oficjalna strona Fabiana Drzyzgi

Oficjalna Strona Jakuba Jarosza

Oficjalna strona Pawła Zagumnego

Mariusz Wlazły - nieoficjalna strona

Nieoficjalna Strona Piotra Gruszki

Oficjalna strona Marcina WikiBartosz Gawryszewski - oficjalna stronaOficjalna strona Macieja Dobrowolskiego

Oficjalna strona Asi Kaczor

Nieoficjalna strona Bartosza Kurka

Oficjalna Strona Marcela GromadowskiegoOficjalna strona Krzysztofa Wierzbowskiego

Strona Krystyny Tkaczewskiej

Kolekcja koszulek siatkarskich

Katalog stron Cares

katalog stron

katalog stron internetowych

Katalog Stron WWW - www.webtree.pl

http://djnov.x.pl/

Katalog stron

Katalog Hybryda
Prasa


PlusLiga: Szybkie zwycięstwo Skry w Radomiu - relacje ze spotkania PGE Skra Bełchatów - Jadar Radom
Bez niespodzianki zakończył się mecz 9. kolejki PlusLigi, rozgrywany między Skr± Bełchatów a Jadarem Radom. Mistrz Polski zwyciężył gładko w trzech setach.

Set I:

Pierwszy punkt po ataku z krótkiej zdobywa Grzegorz Kosok. Po chwili ze skrzydła atakuje Michał B±kiewicz i doprowadza do remisu (2:2). Szybko jednak z drugiej linii odpowiada Maciej Pawliński, po czym identycznym zagraniem popisuje się Stephane Antiga (3:4). Na pierwsz± przerwę techniczn± radomianie schodz± z jednym punktem przewagi. Po powrocie na parkiet do remisu doprowadza Mariusz Wlazły. Przyjezdni zawodnicy stawiaj± udany blok na Żalińskim i Skra prowadzi 8:9. Jednak bł±d w ataku i w polu zagrywki popełnia Antiga (10:9). Po chwili Jadar prowadzi już dwoma punktami. Ręce Plińskiego obija ze skrzydła Robert Prygiel, zwiększaj±c tym samym przewagę radomian. Piłkę w aut posyła Wlazły i gospodarze prowadz± już 13:10. Na drug± przerwę techniczn± radomianie schodz± z trzema punktami przewagi. Podopieczni Jacka Nawrockiego doprowadzaj± do remisu przy stanie 17:17. W końcówce za Żalińskiego na boisku pojawia się Sirianis Hernandez. Przy stanie 19:21 o czas dla swojej drużyny prosi Jan Such. Perfekcyjnie w bloku spisuje się Możdżonek (19:23). Maikel Salas zmienia Jarosława Maciończyka. Kolejna przerwa dla gospodarzy. Atakiem ze skrzydła punkt zdobywa Robert Prygiel (20:23). Piłkę setow± broni Maciej Pawliński zdobywaj±c 21 punkt. Set wynikiem 21:25 kończy Daniel Pliński obijaj±c blok radomian.

Set II:

Atakiem z prawego skrzydła punkt zdobywa Stephane Antiga. Po tym, jak przy stanie 3:5 punkt z zagrywki zdobywa Wlazły, o czas prosi szkoleniowiec gospodarzy Jan Such. Po powrocie na parkiet atakiem z lewego skrzydła popisuje się Maciej Pawliński (5:7).. Na przerwę techniczn± zespoły schodz± przy stanie 5:8. Po regulaminowym czasie blokiem popisuje się Grzegorz Kosok, zdobywaj±c kolejny punkt dla gospodarzy (7:8). Po chwilio jednak atakiem z krótkiej odpowiada Marcin Możdżonek (7:9). Za Roberta Prygla na boisku pojawia się Jakub Bucki. Po tym, jak go¶cie stawiaj± skuteczny blok na Hernandezie, ich przewaga ro¶nie już do czterech punktów (8:12). Na drug± przerwę techniczn± drużyny schodz± przy wysokim prowadzeniu Skry (10:16). Za Falasce pojawia się Maciej Dobrowolski, za Wlazłego Jakub Novotny. W polu zagrywki myli się Jakub Bucki (11:17), a po chwili zupełnie inaczej piłkę do gry wprowadza Michał B±kiewicz zdobywaj±c w tym elemencie dwa punkty pod rz±d. Blok bełchatowian obija Hernandez zapisuj±c 13 punkt na koncie Jadaru (13:20). Atakiem z prawego skrzydła przypomina o sobie Jakub Novotny. Po chwili z krótkiej odpowiada Michał Kaczmarek. Jakub Bucki zdobywa kolejno dwa punktu atakiem (17:23). Przy piłce setowej za B±kiewicza pojawia się Radosław Kolanek, na boisko wraca też Wojciech Żaliński. Set kończy się błędem w polu zagrywki Jakuba Buckiego 19:25.

Set III:

Pocz±tek partii to wymiana punkt za punkt. Pierwsza przerwa techniczna rozpoczyna się przy stanie 6:8. Skra systematycznie powiększa swoj± przewagę, która na drugim regulaminowym czasie sięga już sze¶ciu punktów. W końcówce za Hernandeza pojawia się ponownie Żaliński. Z bardzo dobrej strony w szeregach mistrzów Polski pokazuje się Gacek, który ¶wietnie gra w obronie. Jan Such stara się jeszcze wpłyn±ć na grę swojego zespołu poprzez zmiany w składzie. Boisko opuszcza Robert Prygiel i Maikel Salas, w zamian za nich trener wprowadza Jakuba Buckiego i Jarosława Maciończyka. Po przerwie na zagrywce myli się B±kiewicz (11:19). 12 punkt dla Jadaru atakiem z krótkiej zdobywa Kaczmarek. Przy stanie 15:23, za Antigę wchodzi Filip Frankowski. Seta przy stanie 16:25 gładko wygrywaj± bełchatowianie, którzy zwyciężaj± tym samym w całym meczu 3-0.

MVP spotkania zostaje wybrany Marcin Możdżonek.


Jadar Radom - Skra Bełchatów 0-3 (21:25, 19:25, 16:25)


KS Jadar Radom: Jarosław Maciończyk, Wojciech Żaliński, Maciej Pawliński, Grzegorz Kosok, Robert Prygiel, Arkadiusz Terlecki, Adrian Stańczak (L) oraz Sirianis Hernandez, Maikel Salas.

PGE Skra Bełchatów: Mariusz Wlazły, Daniel Pliński, Miguel Falasca, Stephane Antiga, Marcin Możdżonek, Michał B±kiewicz, Piotr Gacek (L) oraz Maciej Dobrowolski.Ľródło: reprezentacja.net
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Menu
Redakcja
Kontakt
W subiektywnym obiektywie - felietony
Tabele i wyniki
Terminarze
Buttony
PlusLiga 2008/2009
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Czekamy na WAS!
Online
Go¶ci Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 182
Najnowszy Użytkownik: markzelezny

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własn± Stronę Internetow± | Zgło¶ nadużycie