Strona Główna · Forum · Linki · Podziękowania
O Michale
Sylwetka
Wywiady
Artykuły
Autograf
Pozdrowienia
Galeria
Reprezentacja
Klub
Prywatne
Z kibicami
Inne
Multimedia
Tapety
Avatary
Filmiki
Muzyka
Przyjaciele
Oficjalna strona Fabiana Drzyzgi

Oficjalna Strona Jakuba Jarosza

Oficjalna strona Pawła Zagumnego

Mariusz Wlazły - nieoficjalna strona

Nieoficjalna Strona Piotra Gruszki

Oficjalna strona Marcina WikiBartosz Gawryszewski - oficjalna stronaOficjalna strona Macieja Dobrowolskiego

Oficjalna strona Asi Kaczor

Nieoficjalna strona Bartosza Kurka

Oficjalna Strona Marcela GromadowskiegoOficjalna strona Krzysztofa Wierzbowskiego

Strona Krystyny Tkaczewskiej

Kolekcja koszulek siatkarskich

Katalog stron Cares

katalog stron

katalog stron internetowych

Katalog Stron WWW - www.webtree.pl

http://djnov.x.pl/

Katalog stron

Katalog Hybryda
Prasa


Michał B±kiewicz: Kibice się po¶więc± i będ± wstawać o szóstej rano
Polacy już o 11.00 meczem z Japoni± zainaugurowali swój udział w Pucharze Wielkich Mistrzów. W kolejnych dniach spotkania rozgrywane będ± o 6, a nawet 4 czasu polskiego. - My¶lę, że mamy tak oddanych kibiców, że nie muszę nikogo zachęcać do porannego wstawania. Czujemy, że s± z nami i nas wspieraj± - mówi Michał B±kiewicz.

Po krótkim zgrupowaniu polscy siatkarze wylecieli do Japonii, gdzie już dzi¶ meczem z gospodarzami otworz± Puchar Wielkich Mistrzów. Co udało się zrobić w czasie czterech dni spędzonych w Bełchatowie? - Udało się potrenować, trochę... – ważył słowa Michał B±kiewicz.- Niewiele było czasu, ale nie znamy się jednak od wczoraj, każdy ma jakie¶ pojęcie o siatkówce. Po prostu poćwiczyli¶my trochę na siłowni i przede wszystkim na hali nad zgraniem składu szóstkowego.


- Na czym się skupili¶my? Przede wszystkim na tym, żeby nikt nie doznał kontuzji - ¶miał się pytany o to samo Paweł Woicki, który wraz z Grzegorzem Łomaczem będzie musiał zast±pić Pawła Zagumnego. - Wydaje mi się, że jeste¶my z Grze¶kiem na tyle dobrze przygotowani, że którykolwiek nie będzie grał, nie zawiedziemy.

Jak mówi nasz rozgrywaj±cy, ostatnie miesi±ce obfituj± w sukcesy. - Same sukcesy, sportowe i niesportowe, których bardzo dużo było w moim życiu prywatnym. Bardzo fajnie minęły mi te tygodnie. Mogę powiedzieć, że jestem szczę¶liwym człowiekiem. Z drugiej strony za szybko min±ł ten okres, jestem niemal przerażony, jak czas upływa. A szkoda, bo chciałoby się bardziej smakować te fajne chwile - przyznaje z żalem Paweł.

Podobne odczucia ma Michał B±kiewicz: - Spotkań jest dużo, nie wiem, czy to dobrze, czy Ľle, ale przed nami kolejne granie. Nie wiem do końca, czego się spodziewać po tym turnieju, po naszej drużynie, ale musimy przyj±ć tak± sam± filozofię, jak± mieli¶my w Izmirze – skupiać się na każdym kolejnym meczu. Czeka nas pięć spotkań, gramy w systemie każdy z każdym. Wierzę w to, że nie będzie Ľle - dodaje z przekonaniem.

Pierwszy mecz nasi siatkarze rozegrali dzi¶ o godzinie 11 czasu polskiego. W kolejnych dniach fanów dyscypliny i wiernych kibiców biało-czerwonych czekaj± pobudki o 7.30, 6.30, a nawet 4.30 rano. Michał nie wyobraża sobie jednak, żeby fani siatkówki mieli spać zamiast ogl±dać Polaków w Japonii.

- My¶lę, że mamy tak oddanych kibiców, że nie muszę nikogo zachęcać do porannego wstawania. Czujemy, że s± z nami i nas wspieraj±. My¶lę, że nasi sympatycy po¶więc± się trochę dla nas i wstan± nawet o godzinie czwartej czy szóstej rano, żeby nas wspierać, bardzo na to liczę - kończy zawodnik.
Ľródło: reprezentacja.net
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Menu
Redakcja
Kontakt
W subiektywnym obiektywie - felietony
Tabele i wyniki
Terminarze
Buttony
PlusLiga 2008/2009
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Czekamy na WAS!
Online
Go¶ci Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 182
Najnowszy Użytkownik: markzelezny

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własn± Stronę Internetow± | Zgło¶ nadużycie