Strona Główna · Forum · Linki · Podziękowania
O Michale
Sylwetka
Wywiady
Artykuły
Autograf
Pozdrowienia
Galeria
Reprezentacja
Klub
Prywatne
Z kibicami
Inne
Multimedia
Tapety
Avatary
Filmiki
Muzyka
Przyjaciele
Oficjalna strona Fabiana Drzyzgi

Oficjalna Strona Jakuba Jarosza

Oficjalna strona Pawła Zagumnego

Mariusz Wlazły - nieoficjalna strona

Nieoficjalna Strona Piotra Gruszki

Oficjalna strona Marcina WikiBartosz Gawryszewski - oficjalna stronaOficjalna strona Macieja Dobrowolskiego

Oficjalna strona Asi Kaczor

Nieoficjalna strona Bartosza Kurka

Oficjalna Strona Marcela GromadowskiegoOficjalna strona Krzysztofa Wierzbowskiego

Strona Krystyny Tkaczewskiej

Kolekcja koszulek siatkarskich

Katalog stron Cares

katalog stron

katalog stron internetowych

Katalog Stron WWW - www.webtree.pl

http://djnov.x.pl/

Katalog stron

Katalog Hybryda
Prasa


Klubowe Mistrzostwa ¦wiata: Skra Bełchatów w finale!
To był długo wyczekiwany pojedynek. W Klubowych Mistrzostwach ¦wiata bełchatowska Skra pokonała rosyjski Zenit Kazań i awansowała do finału.

Skra wybiega na parkiet w składzie: Pliński, Kurek, Falasca, Możdżonek, B±kiewicz, Antigua, Gacek (L). Natomiast Zenit Kazań rozpoczyna spotkanie w składzie: Ball, Apalikov, Panteleymonenko, Tetyukhin , Cheremisin, Bogomolov, Verbov (L).
Set I

Kazań rozpoczyna t± partię od dwupunktowego prowadzenia. Skra powoli odrabia straty do rywala. Stephane Antiga posyła piłkę w aut. Rosjanie graj± mocno w zagrywce i odskakuj± bełchatowskiej ekipie (3:7). Na pierwszej przewie technicznej Zenit prowadzi 4:8. Po przerwie Daniel Pliński zdobywa punkt dla Skry. Podopieczni trenera Jacka Nawrockiego nie mog± postawić skutecznego bloku. Apalikov posyła piłkę w aut. Bełchatowianie graj± przez ¶rodek z drugiej linii (7:10). Rosjanie ¶wietnie graj± blokiem a Skra popełnia błędy w przyjęciu. Po asie serwisowym Kazania trener Bełchatowa prosi o czas. Na drugiej przerwie Zenit prowadzi 7:16. Po przerwie Skra odrabia dwa punkty jednak Rosjanie dalej graj± ¶wietnie blokiem (10:17). Przy stanie 10:19 Maciej Dobrowolski i Mariusz Wlazły zmieniaj± Miquela Falascę i Antigę. Przy zagrywce Bartka Kurka Bełchatów zdobywa dwa punkty. Nieporozumienie w ekipie Skry i kolejny punkt dla rywala (13:22). Wlazły udanie atakuje. Kurek po rękach Tetyukhina. Pierwsz± partię wygrywa Zenit Kazań 15:25.

Set II

Drug± partię Skra rozpoczyna od prowadzenia. Antiga atakuje po bloku. Kurek posyła piłkę w aut (3:2). Bełchatowianie łapi± swój rytm gry i zdobywaj± kilka punktów w serii (6:3). Kazań wraca do gry blokiem. Lloy Ball ma problemy z kolanem, ale po krótkiej przerwie wraca do gry. Kurek atakuje po bloku. Na pierwszej przerwie technicznej Skra prowadzi 8:5. Po przerwie zaczyna funkcjonować polski blok. Zenit zaczyna odrabiać straty. Najpierw Tetyukhin zdobywa punkt z ataku a potem Ball posyła asa serwisowego. Bełchatów utrzymuje jednak swój styl gry. Kurek a potem B±kiewicz zdobywaj± punkty z ataku. Wlazły pojawia się na parkiecie w miejsce Antiga. Kurek nie trafia w boisko i Rosjanie doprowadzaj± do remisu 12:12. Trener Nawrocki prosi o czas. Po przerwie gra punkt za punkt. Jednak na drugiej przerwie technicznej Zenit prowadzi jednym punktem. Po przerwie przewaga rywala nie topnieje. Michała B±kiewicza zmienia Radosław Wnuk. Skra wraca do dobrej gry blokiem i wychodzi na prowadzenie 19:18. Kolejny punktowy atak Kurka. Dobra kontra Kazania i remis 20:20. Panteleymonenko psuje zagrywkę. Punktowy atak Wlazłego. Dobra gra Skry w obronie. ¦wietny atak Kurka. Trener Vladimir Alekno prosi o czas. Po przerwie Ball zdobywa punkt dla Kazania. Po emocjonuj±cej końcówce Skra wygrywa t± partię 25:23.

Set III

Trzecia partia rozpoczyna się od wyrównanej gry obu zespołów. Skra gra dobrze blokiem i tym elementem zyskuje punkt przewagi (3:2). Rosjanie doprowadzaj± do remisu. Kolejne prowadzenie bełchatowskiej drużynie daje punktowy atak Stephane Antiga. Cheremisin popełnia bł±d. Kurek posyła rywalom asa serwisowego. Czas dla ekipy Kazania. Michał B±kiewicz popełnia bł±d w ataku przekraczaj±c linię trzeciego metra. Bł±d w zagrywce po stronie Zenitu . Na pierwszej przerwie technicznej Skra prowadzi 8:7. Po przerwie prowadzenie Bełchatowa ro¶nie. Rosjanie popełniaj± proste błędy, nawet na rozegraniu. Skra ¶wietnie gra blokiem i na drugiej przerwie prowadzi aż 16:8. Po przerwie przewaga polskiej ekipy nieco maleje. Gra zaczyna się wyrównywać. Cheremisin popełnia bł±d w zagrywce. Punktowy atak Antiga. W końcówce gra obu zespołów punkt za punkt. Udany atak B±kiewicza z lewego skrzydła (22:18) a potem kolejny punktowy atak tego zawodnika z drugiej linii. Kurek posyła piłkę w aut. Mariusz Wlazły zdobywa ostatni punkt w tym secie i Bełchatów wygrywa t± partię 25:21.

Set IV

Czwarta partia rozpoczyna się od prowadzenia Kazania 1:2. Antiga przegrywa pojedynek na siatce. Zablokowany Michał B±kiewicz (3:5). Bł±d po stronie ekipy z Kazania. Punktowy blok Możdżonka. Cheremisin obija bełchatowski blok i Zenit na pierwszej przerwie technicznej prowadzi 5:8. Po przerwie Antiga zdobywa kolejny punkt dla Bełchatowa. Punktowy atak Kurka, który w tym spotkaniu jest jednym z najlepszych zawodników Skry. Nieporozumienie w szeregach polskiej drużyny (8:11). Rosjanie wyprowadzaj± skuteczn± kontrę. Błędy po stronie Kazania (11:12). Ball dyskutuje z sędzi±. As serwisowy Tetyukhina. Kolejny w tym spotkaniu ¶wietny atak Kurka (12:14). Skuteczna gra Skry z drugiej linii. Kolejny punktowy atak Kurka. Na drugiej przerwie technicznej Zenit prowadzi 15:16. Po przerwie gra punkt za punkt. Bł±d Skry w przyjęciu. Kazań prowadzi 16:18. Antiga atakuje po bloku. Kolejny bł±d Bełchatowa w obronie. Trener Nawrocki prosi o czas dla zespołu. Antiga obija rosyjski blok (19:21). Pliński zdobywa punkt z przesuniętej krótkiej. Precyzyjne rozegranie po bełchatowskiej stronie parkietu i kolejny punkt zdobywa Stephane Antiga. Po ¶wietnej grze blokiem Skra doprowadza do remisu 22:22. Trener Alekno prosi o czas dla swojej drużyny. Kolejna emocjonuj±ca końcówka w tym spotkaniu. Rosjanie atakuj± w aut i piłka meczowa dla Bełchatowa (24:23). Trener Alekno znów prosi o czas dla Kazania. Wlazły zmienia Antigę. Na zagrywce Miquel Falasca. Zenit broni pierwsz± piłkę meczow±. Zmiana powrotna w Bełchatowie. Kurek atakuje po bloku. Druga piłka meczowa dla Skry. Bełchatów stawia skuteczny blok. Skra wygrywa t± partię 26:24 a całe spotkanie 3:1 i zagra w finale Klubowego Pucharu ¦wiata.Skra Bełchatów - Zenit Kazań 3:1 (15:25,25:23,25:21,26:24)
Ľródło: reprezentacja.net
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Menu
Redakcja
Kontakt
W subiektywnym obiektywie - felietony
Tabele i wyniki
Terminarze
Buttony
PlusLiga 2008/2009
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Czekamy na WAS!
Online
Go¶ci Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 182
Najnowszy Użytkownik: markzelezny

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własn± Stronę Internetow± | Zgło¶ nadużycie