Strona Główna · Forum · Linki · Podziękowania
O Michale
Sylwetka
Wywiady
Artykuły
Autograf
Pozdrowienia
Galeria
Reprezentacja
Klub
Prywatne
Z kibicami
Inne
Multimedia
Tapety
Avatary
Filmiki
Muzyka
Przyjaciele
Oficjalna strona Fabiana Drzyzgi

Oficjalna Strona Jakuba Jarosza

Oficjalna strona Pawła Zagumnego

Mariusz Wlazły - nieoficjalna strona

Nieoficjalna Strona Piotra Gruszki

Oficjalna strona Marcina WikiBartosz Gawryszewski - oficjalna stronaOficjalna strona Macieja Dobrowolskiego

Oficjalna strona Asi Kaczor

Nieoficjalna strona Bartosza Kurka

Oficjalna Strona Marcela GromadowskiegoOficjalna strona Krzysztofa Wierzbowskiego

Strona Krystyny Tkaczewskiej

Kolekcja koszulek siatkarskich

Katalog stron Cares

katalog stron

katalog stron internetowych

Katalog Stron WWW - www.webtree.pl

http://djnov.x.pl/

Katalog stron

Katalog Hybryda
Prasa


Michał B±kiewicz: Dla wszystkich będzie to kłopot
Zawodnicy Skry Bełchatów maj± za sob± kolejny wygrany mecz w PlusLidze. Przed nimi turniej w Katarze, w którym dostosować się będ± musieli do nowej, testowanej dopiero reguły. - Nie ukrywajmy, że to dla wszystkich będzie kłopot - przyznaje MVP wczorajszego meczu, Michał B±kiewicz.

Skra Bełchatów zapisała na swoim koncie kolejne zwycięstwo w PlusLidze. Tym razem w pokonanym polu podopieczni Jacka Nawrockiego zostawili kędzierzyńsk± ZAKSĘ. Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrany został przyjmuj±cy PGE, Michał B±kiewicz. Jak sam zawodnik zareagował na to wyróżnienie? - Cieszę się bardzo, bo nie ukrywam, że pierwsze trzy tygodnie po mistrzostwach Europy były dla mnie bardzo trudne – przyznał. - Teraz czuję satysfakcję, bo powracam już do tej dyspozycji, któr± prezentowałem wcze¶niej.

Nasuwa się więc pytanie, czy spadek formy dopadnie kadrowiczów, którzy reprezentuj± barwy bełchatowskiego klubu? Patrz±c chociażby na poczynania Michała B±kiewicza czy Bartosza Kurka wydaje się, że kibice mistrza Polski mog± być na razie spokojni. - Daj Boże, żeby dalej to szło tym torem – stwierdził popularny B±ku. - Czekamy teraz też na zawodników, którzy s± kontuzjowani. Jeżeli który¶ z nich szybciej dojdzie do dyspozycji, to nam wszystkim będzie po prostu łatwiej.

Pierwsze dwa sety wczorajszego spotkania należały zdecydowanie do Bełchatowian, którzy wygrali odpowiednio do 17 i 14. W trzeciej partii co¶ się jednak zacięło i to zespół z Kędzierzyna cieszył się z wygranej. Co się stało w tej trzeciej odsłonie? - ZAKSA jest w tym sezonie bardzo silna, więc byli¶my przygotowani na tward± walkę – zdradził B±kiewicz. Podkre¶lił jednak, że najważniejsza jest wygrana 3:1: - Najbardziej zależało nam jednak na zwycięstwie za trzy punkty i cieszmy się, że to się udało.

Już za kilka dni mistrzów Polski czeka udział w Klubowym Pucharze ¦wiata, który odbędzie się w Katarze. Zespoły bior±ce udział w tym turnieju będ± musiały zastosować się do nowej, testowanej dopiero przez FIVB reguły, która każe w każdej pierwszej akcji atakować piłkę z drugiej linii. Jak przyznaje B±kiewicz, będzie to dla większo¶ci zawodników spory problem. - Nie ukrywajmy, że to dla wszystkich będzie kłopot, szczególnie dla zespołów europejskich, ale musimy się dostosować – powiedział. - Mamy na to jeszcze kilka dni i wierzymy w to, że zaprezentujemy się tam z dobrej strony.Ľródło: reprezentacja.net/ Polsat Sport
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Menu
Redakcja
Kontakt
W subiektywnym obiektywie - felietony
Tabele i wyniki
Terminarze
Buttony
PlusLiga 2008/2009
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Czekamy na WAS!
Online
Go¶ci Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 182
Najnowszy Użytkownik: markzelezny

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własn± Stronę Internetow± | Zgło¶ nadużycie