Strona Główna · Forum · Linki · Podziękowania
O Michale
Sylwetka
Wywiady
Artykuły
Autograf
Pozdrowienia
Galeria
Reprezentacja
Klub
Prywatne
Z kibicami
Inne
Multimedia
Tapety
Avatary
Filmiki
Muzyka
Przyjaciele
Oficjalna strona Fabiana Drzyzgi

Oficjalna Strona Jakuba Jarosza

Oficjalna strona Pawła Zagumnego

Mariusz Wlazły - nieoficjalna strona

Nieoficjalna Strona Piotra Gruszki

Oficjalna strona Marcina WikiBartosz Gawryszewski - oficjalna stronaOficjalna strona Macieja Dobrowolskiego

Oficjalna strona Asi Kaczor

Nieoficjalna strona Bartosza Kurka

Oficjalna Strona Marcela GromadowskiegoOficjalna strona Krzysztofa Wierzbowskiego

Strona Krystyny Tkaczewskiej

Kolekcja koszulek siatkarskich

Katalog stron Cares

katalog stron

katalog stron internetowych

Katalog Stron WWW - www.webtree.pl

http://djnov.x.pl/

Katalog stron

Katalog Hybryda
Prasa


B±kiewicz w Skrze na libero
Skra Bełchatów pokonała 3:1 Iraklis Saloniki w meczu towarzyskim, rozegranym przy okazji prezentacji mistrzów Polski, a trener Jacek Nawrocki dał pograć wszystkim zawodnikom. Mistrz Europy z Izmiru, Michał B±kiewicz zagrał nawet na pozycji… libero.

- Liga tuż, tuż, a czasu na pełne przygotowanie zespołu mam niewiele. Skład, którym w pierwszej czę¶ci sezonu będę dysponował mam od niedawna, dlatego takie spotkania towarzyskie, które s± nam niezbędne. Muszę też pamiętać, że kadrowicze spokojniej powinni wchodzić w ligę, bo czuj± zmęczenie. Ale grać trzeba i oni o tym dobrze wiedz± – powiedział portalowi supervolley.pl, trener mistrza Polski, Jacek Nawrocki, który w meczu z Iraklsem dokonywał wielu zmian.

- Każdemu dałem pograć, temu służ± te mecze kontrolne. Przed nami bardzo trudny sezon, wymaga się od nas sukcesów, nie tylko na boiskach ligowych. Teraz najważniejsze, żeby wszyscy my¶lami wrócili do Polski i jak najszybciej zapomnieli o sukcesie z Turcji. Mało mieli czasu na rado¶ć, ale taka jest ich praca. Pracuję z m±drymi facetami i wiem, że oni już stawiaj± sobie nowe cele- powiedział trener Nawrocki.

Złoci medali¶ci mogli zaprezentować się do¶ć licznie zgromadzonej publiczno¶ci, ale także mogli odpocz±ć i poobserwować grę kolegów z kwadratu. Michał B±kiewicz przez dwa sety sprawdzał się w roli libero, a Piotr Gacek odpoczywał. Taktyka była jasna – „B±ku” miał poćwiczyć elementy obrony i przyjęcia. Nie jest to jednak żadna tajna broń trenera Nawrockiego. W lidze B±kiewicz będzie grał na swojej nominalnej pozycji. – Nie zamierzam przekwalifikować się na libero. Za bardzo kocham atakowanie i zagrywanie – ¶miał się po meczu B±kiewicz.

Za tydzień rusza liga, pocz±tek sezonu może być dla pięciokrotnego z rzędu mistrza Polski trudny. Przed nimi ciężkie pojedynki, graj± bez atakuj±cego, ale za to ze wspaniałymi przyjmuj±cymi i ¶rodkowymi. Czy hegemonia Skry będzie trwać nadal? Trudno w to w±tpić, zwłaszcza gdy doł±cz± do gry już w pełni sił Michał Winiarski, Mariusz Wlazły i Jakub Novotny. – Dobrze, że Liga Mistrzów zaczyna się w grudniu. Mam nadzieję, że do tej pory będziemy już prawie w komplecie – mówi trener Nawrocki.

- Skra to jest prawdziwe dobro narodowe i zamierzamy j± wspierać przez cały czas, czy to w chwili wygrywania, czy też w tych słabszych momentach, które s± wliczone w sport. Będziemy z wami na dobre i na złe. Wierzymy, że z takim składem jaki jest w tym roku możemy wygrywać wszystko, w Polsce i w Europie – powiedział podczas prezentacji zespołu przed sezonem 2009/2010 Tomasz Zadroga, prezes zarz±du Polskiej Grupy Energetycznej, głównego sponsora Skry.


PGE Skra Bełchatów – Iraklis Saloniki 3:1 (25:22, 24:26, 25:22, 25:20)

PGE Skra: Falasca, B±kiewicz, Możdżonek, Antiga, Kurek, Pliński, Gacek (libero) oraz Hebda, Dobrowolski, Wnuk, Kolanek, Frankowski, Cedzyński

Iraklis: Kanelleos, Prousalis, Cala, Krall, Gasparini, Baranek, Bampalioutas (libero) oraz Efraimidis, Kravarik, Koltsiakis i CharalampidisĽródło: supervolley.pl
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Menu
Redakcja
Kontakt
W subiektywnym obiektywie - felietony
Tabele i wyniki
Terminarze
Buttony
PlusLiga 2008/2009
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Czekamy na WAS!
Online
Go¶ci Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 182
Najnowszy Użytkownik: markzelezny

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własn± Stronę Internetow± | Zgło¶ nadużycie