katalog stron internetowych

Katalog stron

Katalog Hybryda
Prasa

Liga Mistrzów: Powtórka z grudnia?! - zapowiedĽ meczu PGE Skra Bełchatów - Iskra Odincowo
W ¶rodę (03.03) w łódzkiej hali MOSiR odbędzie się ćwierćfinałowy pojedynek w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. Na przeciwko siebie stan± dwa silne zespoły- PGE Skra Bełchatów i Iskra Odincowo.

Obie te drużyny już wcze¶niej miały okazję spotkać się w tegorocznej edycji europejskich rozgrywek. Wówczas mistrzowie Polski, także w Łodzi, ograli Gibę i spółkę 3:0. W Rosji wynik był identyczny, lecz tym razem ze zwycięstwa w trzech setach cieszyli się podopieczni Zorana Gajicia. Miejmy nadzieję, iż magia Pałacu Sportu sprawi, że powtórzy się sytuacja sprzed kilku miesięcy i bełchatowianie nie pozwol± Iskrze na ugranie ani jednego seta.

Podopieczni Daniela Castellaniego maj± przed sob± do¶ć ciężkie mecze z drużyn± Jastrzębskiego Węgla w ramach zarówno Pucharu Polski, jak i PlusLigi. W tych starciach tylko raz podopieczni Roberto Santilliego okazali się lepsi, wygrywajac dopiero w tie-breaku. W zwi±zku z tym, obserwuj±c grę mistrzów Polski, możemy do¶ć spokojnie oczekiwać wtorkowej walki. Pozytywem dla kibiców Skry Bełchatów i dla samych zawodników jest także fakt nie najlepszej dyspozycji w ostatnim czasie podopiecznych trenera Gajicia. Wicelider rosyjskiej Superligi nie błyszczy form±, o czym ¶wiadczy chociażby seria trzech porażek z rzędu. Wydaje się zatem, iż PGE Skra Bełchatów, pomimo bardzo wyrównanego poziomu gry tych dwóch ekip, plasuje się nieco wyżej je¶li chodzi o ostatnie dokonania na boisku.To jednak tylko założenia teoretyczne. Jak natomiast będzie w praktyce? Czy powtórzy się sytuacja z grudnia? Odpowiedzi na te pytania uzyskamy już we wtorek. Pocz±tek spotkania o godzinie 18.00. Transmisje przeprowadzi telewizja PolsatSport.